Hoşgeldiniz Bugün 04 20 2019

Ankara Pet Taksi Haberleri

2.284 defa okundu.

Pet taksi, bilindiği üzere hayvan taşımacılığı demektir. Pet taksi, sizlerin ve bizlerin değerli can dostları olan evcil hayvanlarımızın taşımacılığı görevini üstlenmekteyiz.

Can dostlarımıza olan önemin ne kadar da güçlü olduğunu kanıtlamak amacıyla bu hizmet sektöründe bizimle çalışmak isterseniz ve sizlerin büyük yardımları sayesinde tüm Türkiye genelinde de hizmetimizi devam ettirebilmemiz için desteklerinizi bekliyoruz.

Her hangi bir tür evcil hayvanlarınızı(can dostlarımızı) istediğiniz tüm Türkiye içerisindeki her hangi bir ilimize ulaşımını sağlayabiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

Pet taksi hizmetlerimiz : pet taksi, pet taksi türkiye, pet taksi ankara, pet taksi gölbaşı, pet taksi antalya, pet taksi izmir, pet taksi istanbul, pet taksi bursa, pet taksi bodrum, pet taksi çeşme, pet taksi kemer, pet taksi manisa, pet taksi mersin, pet taksi sivas …

 


Yorum Yap
Orçun K.

Geçen hafta Ankara’dan İzmir’e tam 5 kafes hemsterlarımı gönderdim. Gönül rahatlığıyla teslim edebileceğim bir yer. Kesinlikle öneririm. Thank you.

2 sene önce yazıldı.