Hoşgeldiniz Bugün 10 26 2020

Pet Taksi Nedir?

3.724 defa okundu.

HAYVAN SAHİPLERİ İÇİN PET TAKSI 

Ankara’da can dostlarımız olan hayvanların, sahipleri için hem taksicilik sektöründe hemde ulaşım sektöründe yeni ve güzel bir hizmet başladı. Köpek taksi, Kedi taksi vb. evcil hayvan besleyenler için gerçekten güzel, rahat ve güvenli bir alternatif sunuluyor. Örneklendirme yapacak olursak köpeğinizle bir yerden bir yere gitmeniz gerekiyor veya veterinere götürmeniz lazım. Ancak biliyorsunuz ki toplu taşıma araçları veya normal taksiler çeşitli nedenlerden dolayı kabul etmiyorlar. Etseler dahi ağız kokusunu çekmek cabası olabiliyor. Yahut tanıdığınız herhangi bir akrabanızın arabası varsa veya komşunuzun arabası onunla gidebilirsiniz fakat bu seferde hem karşı tarafın vaktini çaldığınızı veya işinden ettiğinizi düşünebilirsiniz.

Bu yüzden dolayı pet taksi devreye giriyor ve ne bir ağız kokusu çekmek zorunda kalıyorsunuz ne de herhangi bir olumsuz düşünceler aklınıza gelmemiş oluyor. 7/24 arayabileceğiniz bir numara oluyor istediğiniz zaman istediğiniz yere evcil hayvanlarınızı götürebiliyorsunuz.

Pet taksinin diğer güzel bir özelliği de daima temiz tutuluyor olması. Arabaların içi her gün yıkanıp, ayrıca mantar ve bakteri oluşumunu engellemek için özel spreyler kullanılıyor. Arka bagaj kısmında özel serilmiş olan yumuşak dokulu halı ve özel bir kafes sayesinde hayvanlarınız rahat ve huzurlu bir yolculuk yapmış oluyor.

Bilgi ve randevu için telefonlar;

Pet Taksi: (0542) 248 68 63

ÖNEMLİ BİR NOT: En az birkaç saat öncede randevu alınması gerekiyor.


Yorum Yap
admin

Görevimiz Yakup bey biz teşekkür ederiz

6 sene önce yazıldı.
Yakup A.

İlginizden dolayı teşekkür ederim.

6 sene önce yazıldı.
admin

Zeynep Hanım, bizde memnun olduk sizin gibi değerli müşterilerimiz oldukça bizim hizmetimiz daha iyi olacaktır. Teşekkür ederiz.

6 sene önce yazıldı.